اخبار کنکور موسسه کنکور آسان است | انتشارات گیلنا | برنامه اوج یادگیری

اخبار کنکور موسسه کنکور آسان است

اخبار کنکور موسسه کنکور آسان است

با سلام خدمت تمامی شما دنش اموزان عزیز. امیدوارم هر کجا که هستید خوب و خوش و خرم باشید امروز قصد داریم در رابطه با اخبار کنکور موسسه کنکور آسان است براتون مطلب بزاریم. ÷س با ما همراه باشید. با تدوین سند ملی برآورد نیروی انسانی نظام سلامت ایران ۱۴۰۸ در دبیرخانه‌های کلان مناطق آمایشی کشور، ظرفیت پذیرش دانشجو در رشته های علوم پزشکی تا سال ۱۴۰۸ تعیین می شود.

به گزارش ایسنا؛ در جلسه امضای تفاهم نامه شورای گسترش دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور که به امضای روسای دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کلان منطقه ۶ آمایشی و معاونین آموزشی رسید برای دریافت مجوز پذیرش دانشجو در رشته مقاطع مختلف، جذب هیات علمی، توسعه مراکز تحقیقاتی و مراکز رشد دانشگاه‌ها و همچنین نسبت‌های پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی و بالینی تا سال ۱۴۰۸ در این کلان منطقه، تصمیم گیری شد. در این تفاهم نامه تعدیل ظرفیت پذیرش دانشجویان در رشته مقاطع مختلف در دانشگاه‌های کلان منطقه از سال ۱۳۹۹ تا سال ۱۴۰۸ و ایجاد ظرفیت‌های جدید در رشته مقاطع مختلف در دانشگاه‌های کلان منطقه تا سال ۱۴۰۸ پیش‌بینی شده است در این تفاهم‌نامه به افزایش حداکثری هماهنگی‌های درون منطقه‌ای و هم‌افزایی علمی دانشگاه‌ها و دانشکده‌های کلان منطقه در ایجاد رشته‌های مشترک نسبت به آموزش‌های پودمانی شناور و تشکیل گروه‌های آموزشی مشترک بین دانشگاهی در کلان منطقه، تاکید شده است.

اخبار کنکور موسسه کنکور آسان است

اخبار کنکور موسسه کنکور آسان است

در مورد رشته مقاطعی که ظرفیت پذیرش دانشجو در کشور به صورت کاهش در سال‌های آینده برآورد شده است، دانشگاه‌های کلان منطقه در مورد راهبرد کاهش ظرفیت پذیرش دانشجو در آن رشته مقطع در کلان منطقه از طریق کاهش ظرفیت پذیرش موجود و یا پذیرش یک سال در میان دانشجو، به تفاهم رسیدند.

جهت ارتباط با کادر تخصصی مشاوره و برنامه ریزی کنکور آسان است
و دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات و خرید با شماره های
۰۹۱۲۱۹۶۶۴۴۹ موبایل
۰۲۱-۴۴۴۳۱۳۱۳ خط دفتر
تماس بگیرید
یا کلمه { قیمت } را به شماره

۰۹۱۲۱۹۶۶۴۴۹

پیامک کنید
قیمت محصولات کنکور آسان است | انتشارات گیلنا |
———————
همچنین در کانال تلگرام ما نیز حتما عضو باشید تا از نمونه تدریس ها ، مشاوره ها ، اخبار کنکور و… استفاده کامل ببرید
برای عضویت رایگان در کانال تلگرام مهندس امیر مسعودی
کلمه ( کانال تلگرام ) را را به شماره
۰۹۱۲۱۹۶۶۴۴۹
پیامک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس