الزام تکمیل فرم خوداظهاری برای داوطلبان کنکور ۹۹ | انتشارات گیلنا | موسسه کنکور آسان است

الزام تکمیل فرم خوداظهاری برای داوطلبان کنکور 99

الزام تکمیل فرم خوداظهاری برای داوطلبان کنکور ۹۹

با سلام خدمت تمامی شما داوطلبان کنکور سراسری ۹۹٫ امیدوارم سرزنده و سلامت باشید. خبری جدید منتشر شده در رابطه با قوانین کنکور امسال. وظیفه دانستیم شما عزیزان را از این اتفاق با خیر کنیم. همه داوطلبان کنکور سراسری سال ۹۹ لازم است از روز سه‌شنبه ۲۸ مرداد ۹۹ به سامانه خوداظهاری بیماری کرونا مراجعه کرده و نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری، اقدام کنند.

فاطمه زرین آمیزی – سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفتگویی با حبرگزاری مهر  گفت: در کنکور امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا، به منظور ارائه خدمات به آن دسته از داوطلبان آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ که دچار بیماری کرونا شده‌اند ( اعم از بیمارانی که در بیمارستان بستری شده و یا در منزل در قرنطینه هستند) سازمان سنجش با هماهنگی وزارت بهداشت تدابیر ویژه‌ای در نظر گرفته است. ایشان افزودند: بر این اساس داوطلبانی که علائم بیماری آنها از تاریخ ۱۶ مرداد ۹۹ به صورت قطعی تأیید شده، می‌ توانستند تا پنجشنبه ۲۳ مرداد ۹۹ با مراجعه به سایت سازمان سنجش (بخش آزمون سراسری) فرم خوداظهاری را تکمیل کرده و گواهی مبنی بر داشتن بیماری کرونا (تاییدیه بیمارستان و یا نتیجه تست یا آزمایش مبنی بر مثبت بودن به ویروس کرونا) را در بخش مورد نظر بارگذاری کنند.

الزام تکمیل فرم خوداظهاری برای داوطلبان کنکور ۹۹

الزام تکمیل فرم خوداظهاری برای داوطلبان کنکور ۹۹

سخنگوی سازمان سنجش و آموزش کشور افزود:

با اتمام این مهلت تاکنون ۶۱ نفر ابتلای خود را به بیماری کرونا تایید کرده‌اند که بر اساس دستورالعمل‌های وزارت بهداشت از سایر داوطلبان جدا شده و آزمون آنها در یکی از بیمارستان‌های تعیین شده صرفاً در شهرهای محل آزمون به همراه سایر داوطلبان مبتلا به بیماری کرونا برگزار خواهد شد. وی یادآور شد: برای داوطلبانی که تا روز برگزاری آزمون، تست کرونای آنها مثبت اعلام می‌شود، نیز تدابیری اندیشیده شده است که بتوانند در زمان رفع نقص کارت آزمون، موضوع را به سازمان سنجش اعلام کنند تا در مکانی جداگانه آزمون دهند.

خانم زرین آمیزی تاکید کرد: همچنین همه داوطلبان کنکور سراسری ۹۹ لازم است از روز سه‌شنبه ۲۸ مرداد ۹۹ به سامانه خوداظهاری بیماری کرونا به آدرس https://salamat.gov.ir مراجعه کرده و نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری، اقدام کنند. اطلاعات این فرم در وزارت بهداشت محفوظ است. تکمیل این فرم به منزله تأیید سلامت داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ است، چرا که سایر داوطلبان مبتلا به بیماری کرونا باید به درگاه سازمان سنجش مراجعه و نسبت به تکمیل فرم مربوط اقدام کنند.

وی با اشاره به نحوه تماس و ارتباط با سازمان سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد: از داوطلبان درخواست می‌شود به منظور ارتباط با سازمان سنجش از سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس: http://darkhast.sanjesh.org و یا شماره تلفن ۴۲۱۶۳-۰۲۱ استفاده کنند.

جهت ارتباط با کادر تخصصی مشاوره و برنامه ریزی کنکور آسان است
و دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات و خرید با شماره های
۰۹۱۲۱۹۶۶۴۴۹ موبایل
۰۲۱-۴۴۴۳۱۳۱۳ خط دفتر
تماس بگیرید
یا کلمه { قیمت } را به شماره

۰۹۱۲۱۹۶۶۴۴۹

پیامک کنید
قیمت محصولات کنکور آسان است | انتشارات گیلنا |
———————
همچنین در کانال تلگرام ما نیز حتما عضو باشید تا از نمونه تدریس ها ، مشاوره ها ، اخبار کنکور و… استفاده کامل ببرید
برای عضویت رایگان در کانال تلگرام مهندس امیر مسعودی
کلمه ( کانال تلگرام ) را را به شماره
۰۹۱۲۱۹۶۶۴۴۹
پیامک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس