انتخاب رشته کنکور ۹۸ | رشته ای بدون کنکور | انتخاب رشته استاد احمدی

انتخاب رشته کنکور 98

انتخاب رشته کنکور ۹۸

انتخاب رشته کنکور ۹۸ به گونه ای توسط داوطلبین مجاز انجام شد که تنها ۵۴ درصد از آن داوطلبین انتخاب رشته کردند و بقیه برای رتبه برتر شدن در صف کنکور ۹۹ ایستادن.

۴۶ درصد مجازین کنکور انتخاب رشته نکردند

✅مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتخاب رشته کنکور ۹۸ حدود ۵۴ درصد داوطلبین مجاز در کنکور ۹۸ خبر داد و گفت: پس از پایان مهلت انتخاب رشته، آمار اولیه حاکی از آن است که ۴۶ درصد داوطلبان مجاز کنکور انتخاب رشته نکرده‌اند.

گفت و گوی حسین توکلی با ایسنا

دکتر حسین توکلی در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: نتیجه اولیه آزمون سراسری سال ۹۸ روز سه‌شنبه ۱۵ مرداد ۹۸ به صورت کارنامه، روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت و آن دسته از داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی “پذیرش با آزمون” شدند تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۲۶ مرداد فرصت داشتند با توجه به اطلاعیه اصلاحات جدید رشته‌ها نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: از تعداد ۸۲۳ هزار ۲۸۹ داوطلب مجاز به انتخاب رشته در گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان‌های خارجی تعداد ۴۵۱ هزار و ۸۵۶ یا به نوعی ۵۴ درصد داوطلبان نسبت به انتخاب رشته کنکور ۹۸ در این آزمون اقدام کردند بدیهی است آمار نهایی انتخاب رشته‌ کنندگان اعلام خواهد شد.

انتخاب رشته کنکور ۹۸

انتخاب رشته کنکور ۹۸

انتخاب رشته بدون آزمون

وی گفت: انتخاب رشته‌های بدون آزمون(پذیرش با سوابق تحصیلی) نیز از ۱۷ اسفند ۹۷ آغاز شده است و تا ۲۸ شهریور ۹۸ ادامه دارد. برخی از دانش آموزان که تاکنون نمرات خود را دریافت نکرده بودند نیز اکنون می‌توانند در فرآیند انتخاب رشته شرکت کنند.

همچنین امکان انتخاب ۱۰۰ کدرشته محل در رشته‌های بدون آزمون وجود دارد.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج نهایی آزمون سراسری سال ۹۸ دهه دوم شهریور ماه اعلام خواهد شد.

 

هشدار به داوطلبین کنکور ۹۹

پس باید یک هشدار خیلی جدی به داوطلبین کنکور ۹۹ داد چون رقابت برای رشته های تاپ مثل پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی ، برق ، مکانیک ، عمران ، حقوق ، روانشناسی و … خیلی جدی شده و با توجه به آخرین سال کنکور نظام قدیمی ها شاهد جدال زیبایی خواهیم بود.

 

راهکار

خیلی از شما داوطلبین عزیز منتظر تمام شدن تابستان هستی تا با قدرت از اول مهر استارت بزنید ولی من پیشنهاد میکنم از همین الآن استارت بزنید چون همین الآن هم دیره ، رقیباتون خیلی وقته شروع کردن نگی نگفتیا

پس تا دیر نشده دست به کار شو و با مشاورین ما ارتباط بگیر تا هم در زمینه تهیه منابع کنکور آسان است و هم در زمینه مشاوره و برنامه ریزی کمکتون کنن

جهت دریافت مشاوره با شماره های

۰۹۱۲-۱۹۶۶۴۴۹ موبایل

۰۲۱-۴۴۴۳۱۳۱۳ خط دفتر

تماس بگیرید

یا کلمه {مشاوره} را به شماره

۰۹۱۲۹۴۳۶۹۶۶

پیامک کنید

همچنین در کانال تلگرام ما نیز حتما عضو باشید تا از نمونه تدریس ها ، مشاوره ها ، اخبار کنکور و… استفاده کامل ببرید

برای عضویت رایگان در کانال تلگرام مهندس امیر مسعودی

کلمه ( کانال تلگرام ) را به شماره

۰۹۱۲۹۴۳۶۹۶۶

پیامک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس