انتشارات گیلنا یازدهم

انتشارات گیلنا یازدهم

برترین و پرطرفدارترین معلم های پایه یازدهم کشور دور هم جمع شده اند تا بهترین تدریس ها را در اختیار شما عزیزان قراز دهند . اساتیدی همچون مهندس امیر مسعودی در درس ریاضی و فیزیک ، استاد حسین احمدی در دروس عربی، ادبیات ، دینی ، مهندس عارف ربیعیان و جعفر مهرپور در شیمی ، دکتر مهدی شیخی در زیست ، دکتر حمیدرضا محبوبی و دکتر امیر دانش زاده در زبان انگلیسی و که همه این معلم ها از چهره های به نام تلویزیون و اساتید موفق کشور هستند.تدریس ها در غالب dvdهای آموزشی تهیه شده و تحت عنوان محصولات انتشارات گیلنا یازدهم در اختیار شما یازدهمی ها ، قرار خواهد گرفت . همراه با منابع آموزشی، مشاوره و برنامه ریزی رایگان توسط تیم های تخصی مشاوره نیز به ویژه یازدهم در اختیار شما عزیزان گذاشته میشود .

تعیین سطح

تعیین سطح

تدریس های انتشارات گیلنا یازدهم داری سطح بندی هستند

تدریس هایی که در انتشارات گیلنا ویژه پایه یازدهم تولید شده غالبا در چند سطح تدریس میشوند. سطح آموزشی ، سطح تکنیکی تستی ، سطح روش تست زنی ، سطح خلاقیت در تست زنی و سطح جمع بندی از سطح بندی هایی است که اساتید مجموعه کنکور آسان است یا همان انتشارات گیلنا یازدهم برای شما تولید میکنند که نمونه این تدریس ها در برنامه های تلویزیونی اوج یادگیری و مسیر برتر برای شما عزیزان به نمایش گذاشته شده .این تنوع تدریس هم بابت این است که هر دانش آموزی با هر سطحی بتواند با dvdهای هم سطح خودش درس بخونه .پس فراموش نکنید که برای انتخاب و خرید محصولات انتشارات گیلنا یازدهم نیاز به مشاوره با کارشناسان موسسه را دارید که از طریق شماره هایی که اعلام خواهیم کرد بصورت رایگان برای شما انجام میشود.

خرید dvdهای انتشارات گیلنا پایه دهم

عزیزان پایه یازدهمی در هرکجای ایران که باشید تنها با یک تماس میتوانید ثبت سفارش را انجام دهید یا از قیمت محصولات پایه یازدهم انتشارات گیلنا آگاه شوید.واحد پایه یازدهم انتشارات گیلنا از برجسته ترین مشاورین موسسه کنکور آسان است تشکیل شده است و تمام رازهای موفقیت را در اختیار شما قرار میدهند

جهت تهیه دی وی دی ها و دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان

و صحبت با کارگروه ویژه { پایه یازدهم } با شماره های

۰۹۱۲۱۹۶۶۴۴۹         موبایل

۰۲۱-۴۴۴۳۱۳۱۳    خط دفتر

تماس بگیرید

یا کلمه {  یازدهم } را به شماره

۰۹۱۲۱۹۶۶۴۴۹ 

پیامک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس