برنامه ریزی کنکور۱۴۰۰کنکور آسان است

برنامه ریزی کنکور۱۴۰۰کنکور آسان است

برنامه ریزی کنکور۱۴۰۰کنکور آسان است- کنکور در سال ۱۴۰۰ برای سومین دوره کنکور دانش آموزان نظام جدید، برگزار میشود. داوطلبینی که با سرفصل های جدید وارد آزمونی تازه خواهند شد. برای آزمونی که نوع طراحی سوال هنوز به درستی مشخص نشده است، قطعا برنامه ریزی کنکور ۱۴۰۰ بزرگترین عامل برای موفقیت است. برنامه ای که بر اساس یادگیری مفهومی و تسلط بر هر مدل تستی که احتمال طرح شدن آن در کنکور بالا باشد. اما واقعا چه کسی می تواند به این داوطلبین یاری رساند؟ آیا منتظر ماندن برای یک دور آزمون آزمایشی و هدر دادن یکسال فرصت، کار درستی است؟ پاسخ به این دو سوال قطعا خیر می باشد. اما راه حل چیست؟

موسسه آموزشی کنکور آسان است با در بهره گیری از بهترین اساتید کشور و تیمی مجرب از کارشناسان و مشاورین و تجزیه و تحلیل سوالات کنکور، در سالهای گذشته توانسته  با پیش بینی سوالات کنکور سراسری دقیقا چند روز مانده به کنکور، در قبولی دانش آموزان نقش بسیار موثری داشته است.

برنامه ریزی کنکور 1400 کنکور آسان است

برنامه ریزی کنکور ۱۴۰۰ کنکور آسان است

از این جهت میشه خوشبین بود که در کنار برنامه ریزی کنکور ۱۴۰۰، دانش آموزان دارای معلمهایی هستند که می توانند آن ها را به سمت مطالعه مطالب پر تست تر و محتمل تر هدایت کنند. چرا که اساتید مجموعه کنکور آسان است، با تجاربی که از آزمون های بسیار کسب کرده اند، توانایی پیش بینی و راهنمایی آن ها را دارند.

 

برنامه ریزی کنکور ۱۴۰۰ برای دانش آموزان مقطع دهم

پایه دهم، امروزه به عنوان سومین دوره از کنکور نظام جدید به حساب می آید. از این رو می توان اطمینان داشت که احتمال قبولی بسیاری از این دانش آموزان، با توجه به تجربه ای که برای کنکور هایی ۹۸ و ۹۹ به دست می آید، بسیار بیشتر است. بدین جهت این دانش آموزان باید تنها در سایه تلاش و برنامه ریزی کنکور ۱۴۰۰ خود را برای موفقیت در کنکور آماده سازند.

برنامه ریزی کنکور 1400 کنکور آسان است

برنامه ریزی کنکور ۱۴۰۰ کنکور آسان است

استفاده از اساتیدی مثل مهندس امیر مسعودی، دکتر امیر دانش زاده و استاد حسین احمدی، فرصتی برای بهرهمندی و فراگیری  بهتر است. اساتیدی که نه تنها به مبحث آموزش دانش آموزان توجه ویژه دارند، بلکه با نظر به کنکور هایی که در پیش است، می توانند بهترین پکیج های آمادگی برای کنکور را در اختیار دانش آموزان قرار دهند.

برنامه ریزی برای کنکور ۱۴۰۰ برای دانش آموزان پشت کنکوری

در کنار دانش آموزان نظام جدید، آنچه که به چشم می خورد، دانش آموزانی هستند که از پشت کنکوری هستند و برای این کنکور تلاش می کنند. آنچه برای این دسته از دانش آموزان مانند یک چالش محسوب میشود، کاهش انگیزه و ضعف در تست زنی است.

اما موسسه کنکور آسان است در سایه برنامه ریزی کنکور ۱۴۰۰، این دانش آموزان را فراموش نکرده است. بلکه برای آن ها نیز برنامه ها و طرح های مخصوصی تهیه و تدوین کرده است که از طریق مشاوران در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.

برنامه ریزی کنکور۱۴۰۰کنکور آسان است

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان

و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۶۶۴۴۹    موبایل

۰۲۱-۴۴۴۳۱۳۱۳   خط دفتر

تماس بگیرید

یا کلمه { برنامه ریزی ۱۴۰۰ } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۶۴۴۹ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید و همچنین برای دیدن و خرید محصولات به سایت ما سر بزنید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۶۴۴۹ پیامک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس