تماس و ارتباط با مهندس امیر مسعودی

ارتباط با امیر مسعودی

ارتباط با مهندس امیر مسعودی

بسیاری از شما دانش آموزان عزیز که برنامه های تلویزیونی موسسه کنکور آسان است را مشاهده میکنید به دنبال تماس و ارتباط با مهندس امیر مسعودی هستید. خیلی هاتون دی وی دی ها و تدریس های مهندس امیر مسعودی را در اختیار دارید و تمایل به صحبت با مهندس امیر مسعودی هستید.

باید بدونیم که فردی مثل مهندس امیر مسعودی با این میزان از مخاطب و با این میزان حجم کاری ، یعنی ( سر ضبط بودن دی وی دی های آموزشی ، سر ضبط برنامه های رادیویی بودن ، سر ضبط برنامه های تلویزیونی بودن و آماده و تهیه کردن جزوه و اسلاید برای آنها و … )، همیشه در دسترس نیستند و ارتباط گرفتن با ایشان بسیار مشکل بوده و در هر لحظه ای که اراده کنیم شاید میسر نباشد.

اما چاره چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قطعا مهندس امیر مسعودی نکات مشاوره ای و آموزشی که نیاز دانش آموزان کنکوری است را در دی وی دی های آموزشی و برنامه های تلویزیونی گفته است و همه مشاوران ارشد موسسه کنکور آسان است از این نکات مطلع هستند که دانش آموزان با دیدن بسته های آموزشی و صحبت با مشاورین بصورت کامل از صحبت ها و مشاوره های مهندس امیر مسعودی سیراب خواهند شد.

کادر مشاوره موسسه کنکور آسان است به ویژه گروه تخصصی مهندس حسین بنائی که سبک و برنامه های ویژه خود استاد مسعودی و استاد احمدی را به دانش اموزان انتقال میدهند بصورت شبانه روزی در حال فعالیت هستند و برای ارتباط مستقیم و تماس با امیر مسعودی میتوانید با مشاورین خود هماهنگی کنید تا برای شما از مهندس مسعودی وقت بگیرند و در فرصتی مناسب با مهندس امیر مسعودی صحبت کنید

تماس با امیر مسعودی و مشاوره رایگان

همانطور که میدانید دریافت مشاوره و برنامه ریزی از کنکور آسان است بصورت رایگان انجام میپذیرد و همه دانش آموزان بخصوص در پایه های نهم ، دهم ، یازدهم و دوازدهم میتوانند از خدمات مشاوره ای و برنامه ریزی بصورت رایگان استفاده کنند. پل های ارتباطی جهت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و تماس با امیر مسعودی در زیر اعلام خواهد شد.

تماس با امیر مسعودی

تماس با امیر مسعودی

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و تماس با امیر مسعودی باشماره های

۰۹۱۲-۱۹۶۶۴۴۹       موبایل

۰۲۱-۴۴۴۳۱۳۱۳    خط دفتر

تماس بگیرید یا { تماس با امیر مسعودی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۶۴۴۹ پیامک کنید

همچنین میتوانید در کانال و پیج اینستاگرام امیر مسعودی عضو باشید و از تدریس های ، مشاوره ها ، جزوات و … بصورت رایگان استفاده کنید

جهت دریافت لینک کانال و پیج اینستاگرام امیر مسعودی کلمه ( کانال مسعودی ) را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۶۴۴۹ پیامک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس