دوازدهم

پایه دوازدهم

دوازدهم سال سرنوشت همه دانش آموزا

در نظام آموزشی جدید مسئولین کلاس های آموزشی رو از دوم و سوم و پیش دانشگاهی تبدیل کردن به دهم و یازدهم و دوازدهم ، که این تغییر و تحول به نفع خیلیا و به ضرر خیلیای دیگه شده.

مزایای نظام جدید:

همینطور که همه شما عزیزان میدونید هر تغیییر و تحولی تو نظام آموزشی باعث سطح علمی کتاب ها میشود. و بروزترین مطالب درسی در آنها اعمال میشود ، البته ناگفته نمونه که خیلی از بخش های سنگین کتابا حذف شده و خوش به حال خیلیامون شده -P  😛  😛 .

معایب نظام جدید :

یکی از مهمترین عیب های این نظام به ضرر سال اولی هاست یعنی کسایی که تازه رفتن دهم و به قول معروف اولین قربونیای نظام جدیدن.

۱- معلم ها هنوز با کتابای درسی نتونستن خودشونو آدابته کنن و یه کمی توی فهموندن مطالب لنگ میزنن.

۲- این موضوع بیشتر به ضرر دانش آموزای دوازدهم است چون امتحان نهایی تو سال دوازدهم برگزار میشه و این بندگان خدا باید دقیقا یک ماه قبل از کنکور۹۸ باید همه فکرشونو بذارن واسه امتحان نهایی 😥  😥  😥

۳- یه مشکل مهمه دیگه هم اینه که اصلا نمیدونن قراره سوالا چه شکلی باشه

دوازدهم

دوستانه واسه همتون آرزوی صبر وشکیبایی میکنم

ولی حالا از شوخی گذشته موسسه ما یعنی کنکور آسان است که همتون تو برنامه اوج یادگیری و زنگ پنجم با اساتیدش مثل مهندس امیر مسعودی و استاد حسین احمدی و مهندس عارف ربیعیان و … آشنا شدید اومده واسه شما عزیزان تدابیری رو اندیشیده که دیگه هیچ کدومتون به این مشکلات فکر نکنید.

تدریس های کامل و فوق حرفه ای دهم و یازدهم به صورت کاملا تکنیکی توسط مشاورین مجرب گروه تخصصی مهندس حسین بنائی در اختیار شما قرار میگیرد و سال دوازدهم هم در دست تدریس هست تا در اسرع وقت در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.

پیشنهادی هم که الآن برای شما عزیزان دارم اینه که هرچه سریعتر با شماره های زیر تماس بگیرید تا ثبت نامتون برای سال دوازدهم انجام بشه

آرزوی توفیق و موفقیت همه شما عزیزان را از خداوند متعال خواهانم

جهت تهیه دی وی دی ها و دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان

و صحبت با کارگروه ویژه { پایه دوازدهم } با شماره های

۰۹۱۲-۱۹۶۶۴۴۹       موبایل

۰۲۱-۴۴۴۳۱۳۱۳    خط دفتر

تماس بگیرید

یا کلمه {  دوازدهم } را به شماره

۰۹۱۲۹۴۳۶۹۶۶

پیامک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس