سوالات احتمالی کنکور

موسسه آموزشی کنکور آسان است مجموعه جدیدی را با نام سوالات احتمالی کنکور تهیه و تنظیم کرده است و برای نتیجه گیری هرچه بهتر و ومناسبتر افراد کنکوری در اختیار آنها قرار داده است. تمامی سوال های که قراره در کنکور ۹۷ یا ۹۸ مطرح شود مورد پیش بینی قرار گرفته است.

چرا سوالات احتمالی کنکور آسان است ؟؟

دقت کنید که اساتید کنکور آسان است از طراحان کنکور بوده اند و برای کنکور ، سوالاتی را طراحی کرده اند و در اختیار سازمان سنجش قرار داده اند و احتمال آمدن دقیق آن سوالات در کنکور وجود دارد .

تمام آن سوالات اعم از دوس عمومی و دروس اختصاصی در این مجموعه سوالات احتمالی کنکور آسان است قرار داده شده است.

این امکان برای دست یابی دانش آموزان کنکوری و بخصوص دانش آموزان خودمون ایجاد شده است که بتوانند سوالات احتمالی کنکور آسان است را در اختیار بگیرند و خود را با آمادکی بیشتر و قدرت بیشتر وارد کنکور کنند و برای کسب رتبه های برتر امید بیشتری داشته باشند.

همانطور که می دانیم مهندس امیر مسعودی و استاد حسین احمدی و دیگر اساتید کنکور آسان است قبلا مولف و طراح سوال کنکور بوده اند

سوالات احتمالی کنکور

سوالات احتمالی کنکور

محتوای مجموعه سوالات احتمالی کنکور آسان است :

دوستان عزیز این امید و نوید را به تمامی شما می دهیم که این مجموعه با قدرت تمام و پیش بینی کامل مجموعه سوالات کنکوری می تواند به موفقیت شما کمک شایانی کند.

اساتید کنکوری آسان است سوالاتی را برای سازمان سنجش ارسال کرده اند که بانک سوالاتی باشد برای آنها برای قرار گیری در لیست سوالات کنکور ۹۷…در این مجموعه هر درس تعداد مشخصی سوال را دارد. برای ریاضی و فیزیک هر کدام ۳۰۰ سوال، شیمی ۳۵۰، دروس عمومی هر کدام ۲۵۰ و درس زیست شناسی ۵۰۰ عدد سوال را دارا می باشد که احتمال آمدن هر کدام از آنها در کنکور وجود دارد و میتواند کمک شایانی به شما عزیزان داشته باشد.

سوالات احتمالی کنکور برای چه کسانی مناسب می باشد؟

این مجموعه فوق العاده و بی نظیر باعث تحولی در عرصه نظام آموزشی و سبک جدیدی از آزمون و روند نوینی جهت آموزش و محک را درا می باشد و می تواند برای تمامی دانش آموزان مناسب و شرایط بهتری را برای کنکور خود ایجاد کند، همینطور این محصول برای کسانی که هیچ مجموعه و برنامه ای برای محک زدن خود و در شرایط آزمون قرار گرفتن ندارند بسیار مناسب می باشد و می توانند خود را برای کنکور، و کسب رتبه خوب در کنکور تضمین کنند.

حتی دانش آموزانی که صفر باشند می توانند از این مجموعه استفاده بکنند و نتیجه مطلوبی را بگیرند و روش های خواندن را نیز می توانند با مشاوران این سایت در میان بگذارند تا بهترین راه حل خواندن را نیز داشته باشند.

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های :

۰۹۱۲-۱۹۶۶۴۴۹     موبایل

۰۲۱-۴۴۴۳۱۳۱۳   خط دفتر

تماس بگیرید

یا کلمه {  سوالات احتمالی } را به شماره

۰۹۱۲۹۴۳۶۹۶۶

پیامک کنید

———————

همچنین در کانال تلگرام ما نیز حتما عضو باشید تا از نمونه تدریس ها ، مشاوره ها ، اخبار کنکور و… استفاده کامل ببرید

برای عضویت رایگان در کانال تلگرام مهندس امیر مسعودی

کلمه ( کانال تلگرام ) را را به شماره

۰۹۱۲۹۴۳۶۹۶۶

پیامک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس