اصول تحلیل آزمون | انتشارات گیلنا | موسسه کنکور آسان است | اوج یادگیری

اصول تحلیل آزمون

اصول تحلیل آزمون

با سلام خدمت تمامی شما دانش آموزان عزیز. امیدوارم هرکجا که هستید خوب و خوش و خرم باشید. امروز تصمیم داریم در رابطه با اصول تحلیل آزمون با شما صحبت کنیم. پس با ما در ارتباط باشید.

تحلیل آزمون به معنای اختصاص دادن زمانی بعد از آزمون آزمایشی ، به منظور بررسی تمامی سوالات آزمون و دریافتن نقاط ضعف و قوت به صورت جزئی است. با تحلیل خوب آزمون ها و تست های سطح بندی شده می توان به درصد های بالاتری رسید و یکی از بهترین راهکارها برای افزایش مهارت تست زنی است.

چرا باید تحلیل آزمون داشته باشیم :

یک: باعث تسلط بیشتر سرجلسه کنکور می‌شود : اینکه بدونیم چه کارهایی رو باید و چه کارهایی رو نباید سرجلسه انجام بدیم، تا بتونیم تسلط و کنترل بهتری در روال کارمون داشته باشیم و آمادگی خوبی برای رویارویی با شرایط های مختلفی رو پیدا کنیم.

دو: می فهمیم که کدوم بخش درس ها رو بهتر یاد گرفتیم و کدوم قسمت ها رو ضعف داریم ، اینجوری روی مباحثی که کمتر یاد گرفتیم و مشکل داریم زمان بیشتری صرف میکنیم و به تسلط بهتری می رسیم ، و روال برنامه ریزی بهتری رو خواهیم داشت. یکی از موارد مهم برای داشتن یه برنامه ریزی کاربردی ، حرفه ای و شخصی سازی شده داشتن زمان بندی مطالعاتی بر اساس نقاط ضعف و قوت هر فرد است.

سه: هنر آزمون دادن رو یاد می گیریم : هنر آزمون دادن خیلی مهمه و یکی از فواید مهم تحلیل آزمونه ، اینکه یاد بگیریم چجوری سوال ها رو بخونیم ، گزینه ها رو درست و با دقت تحلیل کنیم و در نهایت در زمان تعیین شده هر تست به جواب صحیح برسیم. اینجوری با آمادگی کامل به حل هر تست می رسیم و تسلط لازم رو داریم. تحلیل آزمون باید یه فرایند پیوسته و مداوم باشه تا مهارت کامل بدست بیاد ، این فرایند به حوصله و تمرکز کافی نیاز داره ولی به تدریج اثر مثبت و کاربردی این کار در روند مطالعاتی دیده میشه.

 

اصول تحلیل آزمون

اصول تحلیل آزمون

جهت ارتباط با کادر تخصصی مشاوره و برنامه ریزی کنکور آسان است

و دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات و خرید با شماره های
۰۹۱۲۱۹۶۶۴۴۹ موبایل
۰۲۱-۴۴۴۳۱۳۱۳ خط دفتر
تماس بگیرید
یا کلمه { قیمت } را به شماره
۰۹۱۲۱۹۶۶۴۴۹
پیامک کنید
———————
همچنین در کانال تلگرام ما نیز حتما عضو باشید تا از نمونه تدریس ها ، مشاوره ها ، اخبار کنکور و… استفاده کامل ببرید
برای عضویت رایگان در کانال تلگرام مهندس امیر مسعودی
کلمه ( کانال تلگرام ) را را به شماره
۰۹۱۲۱۹۶۶۴۴۹
پیامک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس