پرقدرت تر ازقبل ادامه بده

کنکوری ۹۸

پرقدرت تر ازقبل ادامه بده

📢 توجه! توجه!

🔻باتوجه به اعلام برخی سایت ها مبنی بر اینکه امسال پذیرش دانشجو در ۸۵ درصد از ظرفیت ها صرفا با سوابق تحصیلی صورت می‌گیرد، به نکات زیر توجه کنید!

🔻در این مقطع زمانی، «تنها» کدرشته‌هایی اعلام شده است که ویژه‌ی داوطلبان فارغ التحصیل است.

🔻 کد رشته‌های اعلام شده تنها در دوره‌های غیر از روزانه و شبانه است.

🔻کد رشته‌های اعلام شده تنها همان کد رشته‌هایی است که باقی مانده است؛ و در انتخاب رشته‌ی سال گذشته پر نشده‌اند؛ این انتخاب رشته به نوعی تکمیل ظرفیت برای دوره‌های غیرانتفاعی و پیام نور محسوب می‌شود.)

🔻مؤسسات غیرانتفاعی، پیام نور، مجازی، نیمه حضوری و دانشگاه آزاد واحدهای حومه مراکز استان‌ها عمدتا ۸۵ درصد کدرشته محل‌هایی هستند که صرفا بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش میشوند.( باید توجه داشت شامل رشته‌های پرطرفدار به مانند پزشکی؛ دندانپزشکی؛ پیراپزشکی در تمامی دانشگاه‌ها و حتی مهندسی‌ها و حقوق و دیگر رشته‌های پرطرفدار انسانی در دانشگاه‌های پرطرفدار نمی‌شود.)

🔻با نگاهی دقیق متوجه می‌شویم که سال گذشته هم عملا طرح «۸۵ درصد ظرفیت» وجود داشت و صرفا امسال اعلام عمومی شد و قابل پیش بینی است که امسال نیز به مانند سال گذشته؛ تنها کد رشته‌هایی که عموماً پر نمی‌شدند و صندلی‌‌های آن‌ها خالی می‌ماند، در این گروه قرار خواهند گرفت.

🔻در صورت تمایل به پذیرش در رشته محل‌های پر طرفدار و دانشگاه‌های برتر و حتی درجه ۲ و کسب رتبه خوب در آزمون سراسری ۹۸، بدون توجه به اخبار و حواشی، پرقدرت تر از گذشته در جهت رسیدن به اهدافتان، تلاشتان را ادامه دهید.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه کنکور سال ۹۸ مشاورین مؤسسه کنکورآسان است در خدمت شما عزیزان هستند.

از طریق راه های ارتباطی زیر میتونید با ما در ارتباط باشید.

 

۰۲۱-۴۴۴۳۱۳۱۳ خط دفتر

۰۹۱۲۱۹۶۶۴۴۹ موبایل

تماس بگیرید

یا کلمه { کنکور۹۸ } را به شماره

۰۹۱۲۱۹۶۶۴۴۹

پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۶۴۴۹ پیامک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس