کنکور آسان است؟ | اوج یادگیری | انتشارات گیلنا | استاد حسین احمدی | کنکور آسان است

موفقیت-با-طعم-کنکور-آسان-است

کنکور آسان است؟ | اوج یادگیری | انتشارات گیلنا | استاد حسین احمدی | کنکور آسان است

کنکور آسان است؟ با تیم انتشارات گیلنا و اساتید برتر برنامه اوج یادگیری و یادگیری برتر همیشه چند قدم جلوتر از رقیبانتان باشید.

کنکور آسان است؟

موسسه کنکور آسان است با هدف  ارتقاء سطح علمی و استفاده یکسان دانش آموزان از اساتید برتر و رتبه های برتر افتتاح شده است. از همان ابتدای کار هدف استاد حسین احمدی به کارگیری روشی نوین و جدید برای آموزش دانش آموزان بود، در نتیجه اقدام به ضبط لوح های آموزشی با استفاده از اساتید برتر و معلمین کنکور را نمودند که این حرکت نوین باعث شد تا تمامی دانش آموزان و داوطلبین کنکور در سرتاسر کشور با هر توان مالی از شرایط آموزشی یکسانی بهره مند شوند. موسسه کنکور آسان است ( انتشارات گیلنا ) اولین موسسه ای می باشد که مجموعه سی دی های آموزشی را وارد سیستم آموزسی ایران کرده است.

کنکور آسان است؟

کنکور آسان است؟

اوج یادگیری

این روزها علاوه بر برنامه های تلویزیونی یادگیری برتر شاهد برنامه های اوج یادگیری و برنامه آینده موفق و زنگ پنجم و برنامه یادگیری آسان که همه ی این برنامه ها با محوریت مشاوره ای و تدریس های انتشارات گیلنا ( کنکور آسان است؟ ) میباشد. به دلیل تقاضاهای زیاد و حجم بالای پیامها در جهت پخش تدریس های مهندس امیر مسعودی ما نیز بیشتر تدریس ها را به دو درس ریاضی و فیزیک اختصاص داده ایم اما تمامی دروس در این برنامه ها برای شما عزیزان تدریس خواهند شد.

انتشارات گیلنا ( گروه یادیارسازان لوح های فشرده نشر استاد حسین احمدی )

 

انتشارات گیلنا موفق ترین و نوآور ترین موسسه کنکوری کشور می باشد . محصولات انشارات گیلنا شامل منابع تصویری و تکنیکی تمامی دروس می باشد. استاد احمدی در سطح بین الملل اثبات کرد که یادگیری تصویری سطح و عمق یادگیری ما را چند برابر میکند . بعد از اثبات این مسئله با یک ایده تصمیم گرفتند تا انتشاراتی را برای این مسئله ایجاد کنند . از این طریق سهمی در ارتقا سطح علمی داوطلبان کنکور داشته باشند . امروزه در این جهت استاد حسین احمدی با ایجاد گروه آموزشی کنکور آسان است واقعا شگفت انگیز عمل کردند.

کنکور آسان است؟

 

شما دانش آموزان عزیز میتوانید با استفاده از این تدریس ها آرزوی قبولی در کنکور رو به واقعیت تبدیل کنید.

برای تهیه دی وی دی ها و اطلاع از قیمت پکیج پایه دهم با شماره های

۰۹۱۲۱۹۶۶۴۴۹    موبایل

۰۲۱-۴۴۴۳۱۳۱۳   خط دفتر

یا عبارت {  قیمت  } را به شماره

۰۹۱۲۱۹۶۶۴۴۹

پیامک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس